advertise
سایت تخصصی لاستیک
سایت تخصصی لاستیک
سایت تخصصی لاستیک
سایت تخصصی لاستیک

شرکت کسرا سرمد سپاهان

تاریخچه

شرکت کسرا سرمد سپاهان با داشتن کادری مجرب و متخصص در زمینه صنعت لاستیک و با تجربه حرفه‌ای و تخصصی سه دهه در سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز نمود. از اهداف اصلی این شرکت ایجاد خود کفائی ملی در زمینه تولید قطعات لاستیکی پیچیده و وارداتی است. این شرکت همچنین با ارائه طرحهای جدید برای قطعات لاستیکی و جایگزین نمودن آنها با طرحهای قدیم در صنایع مختلف سعی در ارائه راه حل‌های تکنیکی و مشاوره فنی به منظور رفع مشکلات صنایع دارد.
در حال حاضر شرکت از یک آزمایشگاه مجهز به تمامی تستهای مربوط به صنعت لاستیک برخوردار است و کلیه مراحل تولید یک قطعه لاستیکی اعم از تولید کامپاند، آماده سازی الحاقیات مربوط (فلز، منجید، و ....) قالبگیری و پخت قطعات و مراحل پرداخت نهایی و بسته بندی به صورت کامل و تحت کنترل در داخل شرکت انجام می گیرد.
واحد تولیدی شرکت دارای حدود ۲۰ جک پرس فشاری از ظرفیت ۴۰ تن تا ۱۲۰۰ تن برای تولید انواع قطعات لاستیکی با اندازه های مختلف می باشد.
این شرکت با امکانات فوق قادر به تولید انواع قطعات لاستیکی، اورینگ، پکینگ، گسکت ، لاینر، ضربه گیر، .... روکش غلتک و رابرلاینینگ می‌باشد و با داشتن کادری متخصص از شرکتهای فعال در بخش بومی سازی صنایع مختلف من جمله شرکت صنایع فولاد مبارکه می باشد.
شرکت کسرا سرمد سپاهان در زمینه صنایع مختلف مانند نفت، گاز، پتروشیمی، آهن و فولاد، خودرو سازی، ترانسفورماتورسازی، هواپیماسازی، صنایع دفاع، صنایع معدنی، صنایع شیمیایی، صنایع غذائی، انرژی، آب و فاضلاب و .... در حال فعالیت است و از شرکتهایی که تا کنون از محصولات تولیدی این شرکت بهره برداری کرده‌اند می‌توان به فولاد مبارکه اصفهان، فولاد خوزستان، پتروشیمی اصفهان، پتروشیمی بندر امام، ترانسفورماتورسازی کوشکن، ایران ترانسفو، ایران ترانسفوری، توزیع ایران ترانسفو زنگان، مرکز تحقیقات صنایع هوایی شاهد، گل گهر سیرجان، گهر روش سیرجان، استخراج و فرآوری شیشه قزوین، ایران کانسار، سیال کاران، صنایع هفتم تیر اصفهان، صنایع ریخته گری اردستان، یزد پلیکا، پلیمر گلپایگان و ... نام برد.

مشخصات عمومی شرکت شرکت کسرا سرمد سپاهان

راه‌های ارتباطی

خدمات آزمایشگاهی
شرکت کسرا سرمد سپاهان با داشتن آزمایشگاهی مجهز قادر به انجام تستهای فیزیکی و مکانیکی زیر مطابق استانداردهای بین المللی است.شایان ذکر است که کلیه دستگاههای آزمایشگاه در موعد مقرر کالیبره می شوند و دقت آنها مورد بررسی قرار می گیرند.

قالبسازی

کلیه قالبهای قطعات لاستیکی توسط کارشناسان شرکت با توجه به تجربه کاری ، طراحی و نسبت به ساخت قالب اقدام می شود. طراحی قالبهای لاستیکی توسط افرادی که تجربه کاری در صنعت لاستیک ندارند ، ممکن است باعث بروز مشکلاتی در حین فرآیند تولید قطعات لاستیکی شود ، لذا تکیه بر تجربه و تخصص کارشناسان این مجموعه باعث تسهیل و بهبود ساخت قالب می شود. این شرکت نسبت به طراحی و ساخت قالب برای همکاران و مشتریان نیز به درخواست آنها اقدام می کند و جهت حصول اطمینان و ایجاد اعتماد مشتریان تا مرحله تولید اولین نمونه از قطعه نیز کلیه مراحل را تحت نظارت دارد و پس از تولید اولین نمونه ، قالب به صورت قطعی تحویل مشتریان می شود.

خدمات فنی و مهندسی

شرکت کسرا سرمد سپاهان با داشتن کادری مجرب و متخصص در زمینه طراحی و تولید قطعات لاستیکی در واحد فنی و مهندسی قادر به ارائه خدمات ذیل می باشد:
۱- طراحی و تولید قطعات لاستیکی: مهندسین این شرکت با بررسی شرایط کاردهی قطعات نسبت به طراحی قطعه ای که پاسخگوی شرایط کاری باشد اقدام می نمایند. این بخش کار معمولا در مواردی انجام می پذیرد که برای قطعه مورد نظر هیچ طرح و نقشه و یا ایده ای از سوی کارفرما وجود نداشته باشد.
۲- جایگزین کردن قطعات با طرحهای جدید: گاها مشتریان از عملکرد قطعات لاستیکی راضی نیستند ، در این مواقع کارشناسان این شرکت از محل کاردهی قطعات بازدید نموده و هر گونه مشکلی که احتمال کاهش طول عمر قطعات را داشته باشد بررسی کرده و به اطلاع مشتریان می رسانند و یا در صورتیکه تغییر در ابعاد و اندازه و شکل قطعه و یا در جنس کامپاند مصرفی قطعه باعث بهبود در شرایط کاردهی و افزایش طول عمر قطعات شود ، این امر را به مشتریان پیشنهاد می دهند و نسبت به طراحی و ساخت قطعات جدید اقدام می نمایند.
۳- بومی سازی قطعات: شرکت کسرا سرمد یکی از شرکتهای فعال در زمینه بومی سازی قطعات است و با تکیه بر شعار "ما می توانیم" نسبت به ساخت هر قطعه ای که وابستگی را به بیگانگان کم کند ، اقدام می کند. در این راستا اگر نمونه اصلی قطعه وجود داشته باشد با مهندسی معکوس نسبت به آنالیز اجزای قطعه اقدام کرده و نسبت به طراحی کامپاند مناسب و همزمان طراحی قالب و تولید اقدام می نماید و در صورتیکه نمونه فابریک وجود نداشته باشد ، نسبت به نقشه برداری از محل کاردهی قطعه اقدام و با توجه به شرایط کاردهی نسبت به طراحی و ساخت کامپاند اقدام می نماید.
۴- طراحی و ساخت شرایط تست آزمایشگاهی: بعضی از قطعات لاستیکی ممکن است دارای معایبی باشند که با چشم دیده نمی شود و فقط در حین کار ، عیب آنها مشخص می شود و در اکثر مواقع نیز قراردادن قطعه در محل کار و مشاهده عیوب آن می تواند باعث صرف وقت و هزینه زیاد از کارفرما شود.کارشناسان مجرب این شرکت با الگوبرداری از محل کار قطعات نسبت به طراحی و ساخت شرایط تست قطعات در مقیاس آزمایشگاهی اقدام و بدین صورت قبل از قرار گرفتن قطعه در محل کار کلیه عیوب آن بررسی و رفع می گردد.
۵- مشاوره جهت تولید قطعات لاستیکی و رفع مشکلات ایجاد شده بر روی قطعه در حین تولید: شرکت کسرا سرمد با داشتن سابقه طولانی در زمینه تولید قطعات لاستیکی قادر است نسبت به مشاوره به سایر همکاران جهت رفع عیب و یا مشکلات ایجاد شده بر روی قطعه حین فرآین تولید اقدام نماید.
۶- طراحی و ارائه فرمولاسیون قطعات لاستیکی: واحد فنی و مهندسی این شرکت بر اساس شرایط اعلام شده از سوی مشتریان نسبت به طراحی فرمولاسیون لاستیکی اقدام می نماید.

کامپاند سازی
این شرکت مجهز به دستگاههای اختلاط اولیه (بنبوری) و اختلاط ثانویه (آسیاب دو غلتکی) می باشد و کلیه عملیات ساخت کامپاند لاستیکی داخل شرکت و تحت نظارت کامل واحد کنترل کیفیت انجام می گیرد. تجهیزات توزین کامپاند به صورت دقیق عمل کرده و سالیانه نیز برای بررسی عملکرد آنها کالیبره می شود ، کلیه مراحل اختلاط توسط بازرسین کنترل کیفیت بررسی شده و از کامپاند ساخته شده جهت اخذ خواص فیزیکی و مکانیکی ، نمونه برداری می شود. کلیه مواد اولیه ورودی به شرکت نیز از نظر کیفیت ،تحت بررسی و آزمایشات لازم قرار می گیرند و در صورت تایید ، جهت ساخت کامپاند مورد استفاده قرار می گیرند.
ساخت کامپاند برای مشتریان به سه صورت در این مجموعه امکانپذیر است:
۱- مشتریان فرمولاسیون کامپاند را ارائه می دهند و ساخت کامپاند با مواد این شرکت و مطابق فرمول ارائه شده انجام می پذیرد.
۲- مشتریان شرایط کاری قطعه لاستیکی را ارائه می دهند و کارشناسان این شرکت بر اساس اظهارات مشتری نسبت به طراحی فرمولاسیون اقدام کرده و ساخت کامپاند بر این اساس انجام می گیرد.
۳- مشتریان بر اساس فرمولاسیون خودشان ، مواد را توزین کرده و فقط ساخت کامپاند در این مجموعه صورت می پذیرد.


خدمات

مشخصات جامع شرکت کسری سرمد سپاهان

اطلاعات کسب و کار

کاتالوگ

آگهی های مرتبط

بدون هزینه انبارداری
موجود در انبار اصفهان
عرضه کننده سلمان جعفری
قیمت توافقی
حداقل سفارش یک کیسه
RS-۱,۱۴۶
۱۴۰۳/۴/۲۸
اصفهان
عرضه کننده کربن بسپار اسپادانا
قیمت توافقی
حداقل سفارش یک دستگاه
MS-۱,۱۴۵
۱۴۰۳/۴/۲۸
اصفهان
عرضه کننده فروشگاه چسب تابش
قیمت ۶۷۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش بسته به نیاز شما
RS-۱,۱۴۴
۱۴۰۳/۴/۲۸
شهرک‌صنعتی‌انالوجه
عرضه کننده مجید میرزائی
قیمت توافقی
حداقل سفارش یک دستگاه
MS-۱,۱۴۳
۱۴۰۳/۴/۲۸
صفادشت
عرضه کننده تهران لاستیک
قیمت توافقی
حداقل سفارش یک دستگاه
MS-۱,۱۴۲
۱۴۰۳/۴/۲۸
ارسال به سراسر کشور
عرضه کننده محمد مهدی اسلامی
قیمت توافقی
حداقل سفارش ۵ عدد
PS-۱,۱۴۱
۱۴۰۳/۴/۲۸
آفر ویژه
شورآباد
عرضه کننده نصیر شیمی فرابین
قیمت توافقی
حداقل سفارش یک کیسه
RS-۱,۱۴۰
۱۴۰۳/۴/۲۷
اصفهان
عرضه کننده آقای طاهری
قیمت توافقی
حداقل سفارش یک دستگاه
MS-۱,۱۳۹
۱۴۰۳/۴/۲۷
اصفهان
عرضه کننده فرآورده‌های لاستیک پارس
قیمت توافقی
حداقل سفارش یک دستگاه
MS-۱,۱۳۸
۱۴۰۳/۴/۲۷
اصفهان
عرضه کننده فرآورده‌های لاستیک پارس
قیمت توافقی
حداقل سفارش دو دستگاه
MS-۱,۱۳۷
۱۴۰۳/۴/۲۷
فروش کیلویی
مشهد، آزادگان
عرضه کننده آقای قریشی
قیمت ۹۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش یک کیلوگرم
RS-۱,۱۳۶
۱۴۰۳/۴/۲۴
اصفهان
عرضه کننده پرس سازی رایکا
قیمت توافقی
حداقل سفارش یک دستگاه
PS-۱,۱۳۵
۱۴۰۳/۴/۲۴
اصفهان
عرضه کننده آمیزه‌های بسپار لاستیک سپیدان
قیمت ۶۱,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش فروش ماشینی
RS-۱,۱۳۴
۱۴۰۳/۴/۲۴
اصفهان
عرضه کننده آمیزه‌های بسپار لاستیک سپیدان
قیمت ۶۰,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش فروش ماشینی
RS-۱,۱۳۳
۱۴۰۳/۴/۲۴
-
عرضه کننده صنایع آتروپات
قیمت توافقی
حداقل سفارش -
MS-۱,۱۳۲
۱۴۰۳/۴/۲۴