advertise
سایت و پلتفرم هِـــوِا یک سایت مرجع در صنعت لاستیک است و تعامل و معاملات میان تولید کنندگان، بازرگانان و تامین‌کنندگان مواد اولیه و ماشین آلات را در این حوزه آسان می‌سازد.
در سایت هِوِآ افراد و شرکت‌های مختلف محصولات خود را معرفی می‌کنند و معاملات تجاری خود را با دیگر اعضای صنعت لاستیک انجام می‌دهند. این سایت به تسهیل تبادل اطلاعات فنی، تجربیات و معاملات تجاری میان تولیدکنندگان و بازرگانان کمک می‌کند و امکان دسترسی به محصولات و خدمات مورد نیاز را فراهم می‌سازد.
هِوِآ قصد دارد با گرد هم آوردن تمامی تامین‌کنندگان حوزه لاستیک و خریداران، بستری پویا برای ارتباط و آگاهی ایجاد کند که شما راحت‌تر بتوانید نام تجاری خود را معرفی کنید و محصولاتتان را به فروش برسانید.
✔ دسترسی به مشتریان واقعی
✔ ارائه محصول با قیمت روز
✔ داشتن پروفایل شخصی
✔ تعامل بین تولید کنندگان 
✔ کاهش هزینه‌ها
✔ اشتراک تجربیات
✔ دسترسی سریع به محصول مورد نظر خود
✔ امکان ارتباط مستقیم با تامین‌کننده
✔ خرید محصول با قیمت منصفانه
✔ آگاهی از قیمت‌ محصولات به صورت روزانه

شما برای داشتن پروفایل در سایت هِوِآ نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای ندارید.
شما می‌توانید با ارسال لوگو و مشخصات شرکتتان را به همراه محصولات مورد نظر خود از طریق یکی از راه‌های ارتباطی، در اسرع وقت در سایت هِوِآ پروفایل داشته باشید.
شما می‌توانید از طریق باکس جستجو یا دسته‌بندی‌های ایجاد شده در بخش‌های مختلف سایت محصول مورد نظر خود را بیابید. همچنین تامین‌کنندگان محصولا، راه ارتباطی خود را در هوآ ارائه می‌دهند و خریداران می‌توانند به راحتی محصولات مورد نیاز خود را پیدا کنند و بصورت مستقیم سفارش دهند.
شما می‌توانید با استفاده از فرم درخواست خرید موجود در صفحه محصولات، اطلاعات کامل محصول مورد نظر خود را وارده کرده و درخواست را برای تامین‌کننده ارسال نمایید. علاوه بر این می‌توانید از طریق شماره تماس موجود در پروفایل تامین‌کننده، بصورت مستقیم با او ارتباط بگیرید. 
شما می‌توانید تغییرات مورد نظر خود را از یکی از راه‌های ارتباطی ارسال کنید تا تغییرات برای شما اعمال شود. در روزهای آتی این امکان برای شما فراهم می‌شود تا به پروفایلتان دسترسی داشته باشید و بتوانید خودتان اطلاعات آن را ویرایش کنید.
خریداران معمولا می‌خواهند در سریع‌ترین زمان ممکن، قیمت محصول مورد نیاز خود را بیابند و به همین دلیل تامین‌کننده‌ای مورد توجه آنها قرار می‌گیرد که قیمت محصولات خود را وارد می‌کنند.