advertise


یازدهمین نمایشگاه فناوری‌های لاستیک، محصولات لاستیکی و مواد اولیه

نمایشگاه لاستیک اوراسیا ۲۰۲۴ از تاریخ ۱۷ الی ۲۰ آوریل ۲۰۲۴ مصادف با ۲۹ فروردین الی ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ در شهر استانبول ترکیه در نمایشگاه تویاپ و مرکز کنگره بویوکچکمچه با همکاری انجمن لاستیک برگزار می شود.

این نمایشگاه به غرفه‌داران فرصت‌هایی برای گسترش به بازارهای بین‌المللی جدید ارائه می‌دهد تا آخرین محصولات، فناوری‌ها و نوآوری‌های خود را به نمایش بگذارند و فرصتی برای معرفی خود به بازدیدکنندگان حرفه ای از کشورهای مختلف در سراسر جهان در یک پلت فرم تجاری حوزه فعالیت این نمایشگاه شامل محصولات لاستیکی، ماشین آلات، آزمایشگاه و مواد اولیه است.

 نمایش محصولات و خدمات محصولات لاستیکی: 
مهر و موم خودرو، لاستیک خودرو، مهر و موم، دیافراگم لاستیکی، فیلترها، لوله‌های لاستیکی، شیلنگ‌های لاستیکی، کوپلینگ‌های لاستیکی، قرقره‌های لاستیکی، تسمه، تسمه نقاله، مهر و موم لاستیکی، ورق لاستیکی، مهر و موم قارچ، سیلیکون، اسپری فوم، فوم لاستیکی، فوم لاستیکی، استایروبر، مواد کفپوش.

ماشین‌آلات:
اتوکلاو، تونل هوای گرم، تقویم، میکسر داخلی، آسیاب، قالب گیری، اکسترودر، چیلر، پرس، پرس قالب گیری تزریقی.

 آزمایشگاه: 
سایش سنج، الاستیسیته، Etu، رئومتر، شورومتر، تانسومتر، ویسکوزیمتر، کیت تعیین چگالی.

 مواد اولیه:
لاستیک های مصنوعی و لاتکس، لاستیک های طبیعی و لاتکس، شتاب دهنده، فعال کننده، بازدارنده های شعله، آنتی اکسیدان و آنتی اوزونانت، رنگ ها، عوامل متقاطع پیوند دهنده، عوامل پخش کننده، رزین های طبیعی و مصنوعی، بازدارنده ها، چسب های لاستیکی – فلز، دفع کننده های بو، دفع کننده های بو، مواد ضد بو، مواد ضد بو و معطر اکسیدهای فلزی، پلاستیفایرها، کمک فرآیند، پودرهای تقویت کننده و پرکننده های کاربردی، مواد شیمیایی ولکانیزاسیون.

نمایشگاه لاستیک رویدادی است که متخصصان صنعت، تولید کنندگان، تامین کنندگان و سایر ذینفعان صنعت لاستیک را گرد هم می آورد. این نمایشگاه ها بستری را برای نمایش آخرین محصولات، فناوری ها و نوآوری ها در بخش لاستیک فراهم می کند. در نمایشگاه لاستیک، شرکت کنندگان می توانند این انتظارات را داشته باشند:
 ۱. غرفه داران: شرکت ها و سازمان های صنعت لاستیک محصولات، خدمات و فناوری های خود را به نمایش می گذارند. این شامل تولید کنندگان محصولات لاستیکی، تامین کنندگان مواد خام، تامین کنندگان ماشین آلات و تجهیزات و موسسات تحقیقاتی می شود.
 ۲. نمایش محصولات: غرفه داران طیف وسیعی از محصولات لاستیکی مانند لاستیک، شلنگ، تسمه، مهر و موم، واشر، کفش و اجزای مختلف لاستیکی صنعتی را به نمایش می گذارند. بازدیدکنندگان می توانند آخرین پیشرفت ها، مواد و تکنیک های ساخت در صنعت را کشف کنند.
 ۳. فرصت‌های شبکه‌سازی: نمایشگاه‌های لاستیکی بستری را برای حرفه‌ای‌ها فراهم می‌کند تا شبکه‌سازی کنند، ارتباطات تجاری برقرار کنند و همکاری‌ها را تقویت کنند. شرکت کنندگان می توانند با کارشناسان صنعت، خریداران بالقوه و تامین کنندگان تعامل داشته باشند و بینشی در مورد روندها و فرصت های بازار به دست آورند.
 ۴. سمینارها و کارگاه ها: بسیاری از نمایشگاه های لاستیکی دارای جلسات آموزشی، سمینارها و کارگاه هایی هستند که در آن کارشناسان صنعت دانش و بینش خود را در مورد موضوعاتی مانند پیشرفت های تکنولوژیکی، پایداری، انطباق با مقررات و روندهای بازار به اشتراک می گذارند.
 ۵. بینش صنعت: نمایشگاه های لاستیک اغلب شامل بحث های میزگرد، سخنرانی های کلیدی و ارائه های رهبران صنعت است که بینش های ارزشمندی را در مورد وضعیت فعلی و جهت آینده صنعت لاستیک ارائه می دهد.
 ۶. گسترش بازار: نمایشگاه های لاستیکی می توانند به کسب و کارها در کشف بازارهای جدید، شناسایی مشتریان بالقوه و ایجاد مشارکت با توزیع کنندگان یا نمایندگان کمک کنند. آنها بستری را برای گسترش بازار و فرصت های تجاری بین المللی فراهم می کنند.

جهت هماهنگی با این شماره (۹-۸۸۱۹۱۰۱۷-۰۲۱) تماس حاصل فرمایید.

اخبار

انتخـابات اعضـای اصلی و عـلــی الـبـدل هـیـئـت مدیــره و بازرس

انتخـابات اعضـای اصلی و عـلــی الـبـدل هـیـئـت مدیــره و بازرس

انتخابات اعضای اصلی و علی البدل هیئت مدیره و بازرس انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان لاستیک صنعتی استان اصفهان

تور تخصصی نمایشگاه صنعت لاستیک چین

تور تخصصی نمایشگاه صنعت لاستیک چین

تور تخصصی نمایشگاه صنعت لاستیک چین RubberTech۲۰۲۴ با تمرکز بر تکنولوژی، که به مدت سه روز در شهر شانگهای چین خواهد بود با همکاری شرکت نمایشگاه بین المللی استان اصفهان و انجمن صنفی تولیدکنندگان لاستیک صنعتی استان و با هدف ارتقا سطح کیفی و کمی تولیدکنندگان و فعالان صنعت لاستیک برگزار خواهد شد...

فراخوان ثبت نام چهاردهمین نمایشگاه تخصصی رنگ رزین و پوشش‌های صنعتی اصفهان

فراخوان ثبت نام چهاردهمین نمایشگاه تخصصی رنگ رزین و پوشش‌های صنعتی اصفهان

چهاردهمین نمایشگاه تخصصی اصفهان پلاست همزمان با یازدهمین نمایشگاه رنگ، رزین و پوشش‌ های صنعتی از ۲۶ تا ۲۹ خرداد ماه ۱۴۰۳ میزبان کسب و کار‌های حوزه پلاستیک و رنگ از تولیدکننده مواد اولیه و افزودنی تا تولیدکننده محصول نهایی است.

نمایشگاه نفت و گاز

نمایشگاه نفت و گاز

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز ، پالایش و پتروشیمی

نمایشگاه لاستیک اوراسیا

نمایشگاه لاستیک اوراسیا

یازدهمین نمایشگاه فناوری‌های لاستیک، محصولات لاستیکی و مواد اولیه

CHINAPLAS 2024

CHINAPLAS ۲۰۲۴

سی و ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع لاستیک و پلاستیک چین

شانزدهمین همایش ملی لاستیک و هفتمین نمایشگاه بین المللی زنجیره ارزش صنایع لاستیک

شانزدهمین همایش ملی لاستیک و هفتمین نمایشگاه بین المللی زنجیره ارزش صنایع لاستیک

شانزدهمین همایش ملی لاستیک و هفتمین نمایشگاه بین المللی زنجیره ارزش صنایع لاستیک به طور همزمان در روزهای ۱۹ الی ۲۱ دی ماه ۱۴۰۲ در هتل بین المللی المپیک برگزار شد.

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی زنجیره ارزش صنایع لاستیک

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی زنجیره ارزش صنایع لاستیک

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی زنجیره ارزش صنایع لاستیک در روزهای ۱۹ تا ۲۱ دی‌ماه ۱۴۰۲ با هدف ...

دوره اختصاصی پرسش و پاسخ در خصوص سامانه مودیان

دوره اختصاصی پرسش و پاسخ در خصوص سامانه مودیان

دوره اختصاصی پرسش و پاسخ در خصوص سامانه مودیان برای مدیران مالی با حضور نمایندگان محترم سازمان امور مالیاتی که در شهریورماه جاری برگزار شده ...

شروع ثبت نام در کلاس های کاردانی و کارشناسی دانشگاه شهرضا

شروع ثبت نام در کلاس های کاردانی و کارشناسی دانشگاه شهرضا

پیرو اطلاع رسانى قبل به اطلاع همکاران مى رساند با توجه به توافق صورتگرفته با دانشگاه آزاد شهرضا قرار است...

تامین کنندگان مرتبط

شرکت شرکت آیریک پلیمر اسپادانا

شرکت شرکت آیریک پلیمر اسپادانا

کاوش راه تجارت ایرانیان وارد کننده مواد شیمیایی صنایع تایر سازی ، رزین ، چسب ، لاستیک برای اولین بار در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرد ، در ابتدا این شرکت به امور واسطه گری فروش مواد شیمیایی مشغول شد و از سال ۱۳۹۸ به واردات مواد شیمیایی از آسیا و چین پرداخت کاوش راه تجارت ایرانیان از سال ۱۳۹۸ افتخار دارد تا با فروش بدون واسطه مواد شیمیایی ، بهترین کیفیت را در کنار ارزانترین قیمت به شما عرضه دارد.

شرکت رویال پلیمر

شرکت رویال پلیمر

بزرگ ترین تامین کننده
مواد اولیه پلاستیک و پلیمری

فروشگاه کاسپین تایر

فروشگاه کاسپین تایر

فروشگاه کاسپین تایر، تنها فروشگاه آنلاین تخصصی لاستیک آنرود و آفرود در سطح کشور است که با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه فروش انواع لاستیک‌ های سواری، اسپرت و خصوصا آنرود و آفرود، به یکی از برترین نام ها در این زمینه تبدیل شده است.

شرکت سفیر پلیمر یکتا

شرکت سفیر پلیمر یکتا

شرکت سفیر پلیمر یکتا وارد کننده و تامین کننده مواد اولیه شیمیایی وارداتی و داخلی، فعال در زمینه تامین دانش فنی ومواد پلیمری و شیمیایی، آمادگی دارد تا در زمینه محصولات تولیدی آن شرکت محترم همکاری نماید. این شرکت با داشتن کادری مجرب از دانشگاه های معتبر کشور در زمینه واردات مواد اولیه پلیمری و شیمیایی و ارتباط مستقیم با شرکت های اصلی تامین کننده خارجی و داخلی توانسته است با ارائه خدمات مناسب به بسیاری از شرکت های فعال حوزه نفت گاز پتروشیمی و کارخانجات معتبر داخلی، نظر هارا به خود جلب نماید.

شرکت ماژان صنعت

شرکت ماژان صنعت

شرکت ماژان صنعت با توجه به نیاز روز جامعه بشـــــری و با شعار تفکیک از مبدا به طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی بازیافت و امحا در استان خراسان رضوی پرداخت و خوشبختانه تا به امروز توانســته با استفاده از مهندسین داخلی به طراحی و ساخت خطوط بازیافت اعم از بازیافت پلاستیک و لاستیک و مواد پلیمری بپردازد.

شرکت طنین آراد یکتا

شرکت طنین آراد یکتا

شرکت طنین آراد یکتا فعالیت بازرگانی خود را از سال ۱۳۸۷ جهت تامین مواد اولیه صنایع رنگ، پلاستیک، جوهر، چسب آغاز نمود و از سال ۱۳۹۰ اقدام به مشارکت و تولید پودرهای معدنی میکرونیزه کربنات کلسیم، تالک، باریت، اخرا، لیتوپن و … با دانه بندی های بسیار نرم میکرونیزه در شهرستان الیگودرز نموده است. این شرکت با بهره گیری از کادری مجرب و کار ازموده در زمینه تهیه و عرضه مواد مختلف و ارائه مشاوره های فنی، در خصوص بهینه سازی فرمولاسیونها و کاهش قیمت تمام شده در صنعت رنگ و دیگر صنایع وابسته گامی موثر جهت شکوفایی هر چه بیشتر صنایع کشور برداشته است.

اصفهان لاستیک

اصفهان لاستیک

شرکت‌ اصفهان راهبر برنا (اصفهان لاستیک)، بزرگ‌ترین مجموعه‌ی فعال در حوزه‌ی تولید قطعات لاستیکی مهندسی و راهکارهایفن اوریهای نوین در کشور است که توانسته است طی سال‌های فعالیت خود، خدمات کارسازی را در این حوزه به مشتریان سراسر کشور ارایه کند. و اولین ارایه‌کننده‌ی خدمات تایرهای ضد پنچری در کشور است.

آگرین پلیمر

آگرین پلیمر

آگرین پلیمر وارده کننده مستقیم افزونی های صنعت PVC است و با هدف تأمین مواد اولیه پلیمری مورد نیاز صنایع پلاستیک از جمله، رنگ و رزین، چسب، درب و پنجره، لوله و … تاسیس گردید ما با مشاوره صادقانه و بدون جهت سعی میکنیم علاوه بر ارائه اطلاعات فنی و دقیق به شما کمک کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید. تامین مستقیم افزودنی های PVC و تلاش برای رساندن کالاها به مصرف کننده نهایی همواره هدف اصلی آگرین پلیمر بوده چراکه کوتاه کردن مسیر دسترسی تولیدکنندگان به این مواد کمک بزرگی به رشد و توسعه تولید در کشورمان میگردد. تمرکز بر خلق تجربه ارزشمند برای مشتری ماموریت و تمایز ما است.

گروه صنعتی کهرنگ

گروه صنعتی کهرنگ

گروه صنعتی کهرنگ واقع در منطقه صنعتی اشترجان اصفهان می باشد و با وسعت ۵۰۰۰۰ مترمربع و بیش از ۱۲۰۰۰ مترمربع فضای سرپوشیده در زمینه تولید سازه های دریایی سنگین انواع قطعات لاستیکی، طراحی و ساخت ماشین آلات، سازه های فلزی و سیستمهای انتقال مواد از سال ۱۳۶۵ شروع به فعالیت نمود. گروه صنعتی کهرنگ با مشارکت شرکت های انگلیسی Griffin Wood House و Hyperlast و شرکت فرانسوی Michel Baule و با تعداد بیش از ۱۰۰۰۰ نفر پرسنل به صورت مستقیم و غیر مستقیم و بیش از ۲۰۰ نفر تکنسین، کارشناس و دکترا فعالیت دارند.

شرکت ریتاکو

شرکت ریتاکو

شرکت رهنمون یگانه تجارت افرا (ریتاکو) فعالیت خود را به عنوان واردکننده و تامین کننده مواد اولیه شیمیایی و معدنی صنایع مختلف کشور از جمله صنایع فرآوری و استحصال مواد معدنی، تولید شمش و کنسانتره فلزات مختلف، پتروشیمی، پالایشگاه­، نیروگاه های آب و برق، رزین و پلیمر، کاغذسازی،کشاورزی، دام و طیور، نساجی، کاشی و سرامیک و … آغاز نموده و با بهره وری از کارشناسانی مجرب و متخصص فعالیت خود را در زمینه صادرات شمش روی به گسترش رسانده است.

تکساز لاستیک شهریار

تکساز لاستیک شهریار

شرکت تکساز لاستیک چندین ساله در تولید قطعات لاستیکی ،لاستیک وفلز؛ پلاستیکی و قطعات ضربه گیر و گردگیر مرتبط با صنعت خودرو و …. خود را به عنوان تامین کننده این مجموعه از قطعات معرفی کرده.

گروه صنعتی تجاری پاکان پلیمر جم

گروه صنعتی تجاری پاکان پلیمر جم

گروه صنعتی تجاری پاکان پلیمر جم با عنایت به سال ها تجربه در زمینه تامین مواد اولیه صنایع مختلف و با بهره گیری از نیروهای مجرب، مفتخر به تامین نیازهای بخش بزرگی از صنعت کشور شده است.

کارگاه آقای طاهری

کارگاه آقای طاهری

تولید انواع قطعات لاستیکی خودرو سبک و قطعات لاستیکی صنعتی

پیمان صنعت محرکه سپاهان (پیمکو)

پیمان صنعت محرکه سپاهان (پیمکو)

تولید انواع قطعات لاستیکی

بازرگانی پترو پلیمر

بازرگانی پترو پلیمر

فروش مواد اولیه لاستیک و پلاستیک و مواد شیمیایی